Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

25.07-31.07.2021

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziś po Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa pojazdów, będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 2. Również dziś zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez powódź.
 3. Przed kościołem znajduje się wystawa okolicznościowa z okazji jubileuszu setnej rocznicy kanonicznego zatwierdzenia przez Kościół naszego Zgromadzenia Księży Michalitów. Zachęcamy do obejrzenia, gdyż jest to wystawa objazdowa i już jutro będzie w innej parafii.
 4. Na zakończenie roku jubileuszowego naszego Zgromadzenia 25 września jest organizowane wielkie spotkanie młodych w Pawlikowicach koło Wieliczki. Dzieci i młodzież już mogą się zapisywać na wyjazd na to wydarzenie w zakrystii i u ks. Kazimierza. Plan już jest dostępny na naszym facebooku, a za tydzień będą wisiały plakaty. Koszt wyjazdu zależny jest od ilości uczestników, dlatego podamy go w późniejszym czasie.
 5. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
  - jutro wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców NMP;
  - w czwartek św. Marty
  - w sobotę św. Ignacego Loyoli, prezbitera;
 6. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone zostaną na potrzeby Archidiecezji.
 7. W Prałkowcach w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 08.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Jutro w związku ze wspomnieniem św. Joachima i Anny wieczorna Msza św. o godzinie 18.00 zostanie odprawiona w kaplicy św. Anny u Sióstr Służebniczek, które serdecznie wszystkich zapraszają na swoją uroczystość odpustową. Tam też zostaną odprawione zamówione wcześniej intencje mszalne.