Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

20.06-26.06.2021

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W najbliższą środę Dzień Ojca. Polecajmy w modlitwie wszystkich ojców z naszej parafii.
  2. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. Podczas wakacji i urlopów nie wolno zapominać o naszych obowiązkach wobec Pana Boga, a szczególnie o codziennej modlitwie i obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w niedzielne i święta nakazane.
  4. W miesiącach wakacyjnych czyli w lipcu i sierpniu w kościele parafialnym nie będzie Mszy świętej o godzinie 11.45.
  5. Podobnie jak w ubiegłym roku, organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc misjom. Chodzi o sprzęt RTV i AGD, np. pralki, lodówki, odkurzacze, telewizory, komputery, dekodery, komórki, drukarki, monitory, itp. Szczegółowe informacje podane są na ulotkach które znajdujących się na stoliku pod chórem. Ten sprzęt można przywozić do 05 lipca włącznie i składać w wyznaczonym miejscu na parkingu przy kościele.
  6. Z dniem 30 czerwca kończy swoją posługę w naszej parafii Siostra Ewa Pociask. Serdecznie dziękujemy Siostrze za 4 letnią pracę w zakrystii, za troskę o wszystko co potrzebne do godnego sprawowania liturgii a także za dekoracje w naszym kościele, zwłaszcza te świąteczne. Dziękujemy za każde dobro wyświadczone kapłanom i parafianom. Życzymy Siostrze Bożego błogosławieństwa na nowej placówce oraz dobrego zdrowia i ludzkiej życzliwości.
  7. KRUHEL WIELKI: Za miesiąc marzec i kwiecień na remont kościoła złożono ofiary w wysokości 2090 zł. Serdecznie dziękujemy tym osobom które ze zrozumieniem podchodzą do potrzeb materialnych tego kościoła i regularnie ofiarują miesięcznie przynajmniej 30 zł. Dziękujemy Pani Barbarze Szczotkowskiej za trud związany z prowadzeniem zbiórki tych ofiar. Bóg zapłać.