Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

08.12-14.12.2019

Ogłoszenia

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

II Niedziela Adwentu – 08.12.2019

Ogłoszenia duszpasterskie – Prałkowce

 

  1. Dziś obchodzimy Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Z tej okazji po Mszy świętej prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach świętych roratnich, które są sprawowane w dni powszednie o godzinie 17.00. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek.
  3. W środę zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Zbaraskiej.
  4. W zakrystii można nabyć opłatki za dobrowolną ofiarę i świece na stół wigilijny przygotowane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Caritas prosi aby złożyć z tej okazji ofiarę nie mniejszą niż 6 zł. (Jest jeszcze 1 egzemplarz Kalendarza Rolników wydanego w formie książkowej w cenie 27 zł).
  5. W niedzielę 15 grudnia br. w Przemyślu odbędzie się marsz poświęcony pamięci Orląt Przemyskich i Lwowskich. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą, sprawowaną w Kościele oo. Franciszkanów przez ks. abp. Józefa Michalika o godzinie 16.00. Bezpośrednio po Mszy Świętej wyruszy marsz na Plac Orląt Przemyskich. Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu.''

 

Ogłoszenia duszpasterskie – Kruhele

 

  1. Dziś obchodzimy Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Z tej okazji po Mszy świętej prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach świętych roratnich, które są sprawowane: Kruhel Mały: w każdą środę o godzinie 17.00; Kruhel Wielki: w każdy czwartek o godzinie 17.00.
  3. W zakrystii można nabyć opłatki za dobrowolną ofiarę i świece na stół wigilijny przygotowane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Caritas prosi aby złożyć z tej okazji ofiarę nie mniejszą niż 6 zł.
  4. W niedzielę 15 grudnia br. w Przemyślu odbędzie się marsz poświęcony pamięci Orląt Przemyskich i Lwowskich. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą, sprawowaną w Kościele oo. Franciszkanów przez ks. abp. Józefa Michalika o godzinie 16.00. Bezpośrednio po Mszy Świętej wyruszy marsz na Plac Orląt Przemyskich. Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu.''