Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

03.01-09.01.2021

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – według tradycyjnej nazwy: Trzech Króli. Msze święte w porządku niedzielnym, czyli o godzinie 08.00; 09.15; (9:15 – Kruhel Mały); 10.30; (11:00 – Kruhel Wielki); 11.45 oraz 17.00.
  2. Po Mszy św. błogosławieństwo kadzidła i kredy.
    Dla wiernych w Prałkowcach kadzidło przygotują nasze Siostry Służebniczki i będzie je można nabyć za dobrowolną ofiarę która zostanie przeznaczona na misje prowadzone przez Siostry w Afryce.
  3. Jak już wiadomo, w bieżącym roku ze względu na pandemię nie będzie wizyty kolędowej w tradycyjnej formie. Jeśli jakaś rodzina życzy sobie aby poświęcić nowy dom czy mieszkanie, albo pragnie zaprosić kapłana z jakiegoś innego powodu, może indywidualnie umówić taką wizytę z księdzem.
  4. KOŚCÓŁ PARAFIALNY: Aby w jakiś sposób zrekompensować brak tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, informujemy, że spotkanie kolędowe z modlitwą w intencji rodzin zamieszkałych w Prałkowcach oraz w Przemyślu przy ulicach: Sanockiej, Rosłońskiego i Zachodniej odbędzie się podczas każdej Mszy świętej 06 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego. W związku z tym prosimy aby przynieść z domu wodę do poświęcenia, którą następnie zostaną pokropione wasze mieszkania
  5. W przyszłą niedzielę będziemy świętować Uroczystość Chrztu Pańskiego. Od przyszłej niedzieli nie będzie w Prałkowcach Mszy św. o godzinie 09.15.
  6. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu, a w środę na misje.