Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

13.12-19.12.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Od środy będziemy przygotowywać się do Uroczystości Bożego Narodzenia przez nowennę do Dzieciątka Jezus. W dni powszednie będzie odprawiana po wieczornej Mszy świętej w Prałkowcach, a w przyszłą niedzielę nowenna rozpocznie się przed wieczorną Mszą św. o godzinie 16.45.
 2. We czwartek 84 rocznica urodzin Ojca świętego Franciszka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 3. Kruhel Mały: w środę okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą Św.
  Kruhel Wielki: w czwartek ostatnia w tym roku msza Święta roratnia w tym kościele, a pół godziny przed Mszą Św. okazja do spowiedzi
  Prałkowce: Spowiedź adwentowa odbędzie się w sobotę 19 grudnia od godziny 16.00 do 17.00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty
 4. W związku z pandemią nie odwiedzamy chorych w pierwsze piątki miesiąca, ale jeśliby ktoś z nich pragnął skorzystać z sakramentów świętych przed Świętami, prosimy o zgłoszenie tego jeszcze dziś w zakrystii, telefonicznie lub przez stronę internetową.
 5. W zakrystii można jeszcze nabyć opłatki.
 6. W gablocie z ogłoszeniami znajduje się informacja o bezpłatnym kursie języka niemieckiego który może być zorganizowany w Prałkowcach. Mogą wziąć w nim udział osoby które mają więcej niż 25 lat życia. Więcej informacji osoby zainteresowane znajdą na ulotkach wyłożonych na stoliku pod chórem i na afiszach.      
 7. Kruhel Wielki: Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy złożyli ofiarę na remont kościoła. Przekazano ostatnio ofiary za miesiąc wrzesień i październik w kwocie 2450 zł. Prosimy o dalsze ofiary, ponieważ mamy jeszcze sporo długu do spłacenia. Dziękujemy Pani Barbarze za podjęcie trudu zbierania tych ofiar.