Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

18.10-24.10.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym roku jest on obchodzony pod hasłem: „Oto ja, poślij mnie”.  W czasie tego tygodnia będziemy modlić się za misje i wspomagać pracujących na misjach. Pamiętajmy w ciągu całego tygodnia w modlitwie o wielkim dziele ewangelizacyjnym Kościoła oraz o misjonarzach: kapłanach, siostrach zakonnych a także osobach świeckich posługujących w krajach misyjnych. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na misje.
 2. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera, a w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 3. W sobotę wspomnienie błogosławionego ks. Jana Wojciecha Balickiego, profesora i rektora Seminarium Duchownego w Przemyślu, a także gorliwego duszpasterza który działał także na terenie naszej parafii, zwłaszcza na Kruhelu Wielkim.
 4. Do zabrania z kościoła są kartki na wypominki, które po czytelnym zapisaniu należy złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. Spotkanie dla uczniów klasy VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w naszej hali sportowej na plebanii w sobotę 24 października o godzinie 10.00. - z zachowaniem rygoru sanitarnego: maseczki, dystans i dezynfekcja.
 6. Ogłoszenie Głównego Urzędu Statystycznego:
  Drodzy Rolnicy!
  Do 30 listopada trwa Powszechny Spis Rolny. Przypominamy, że udział w spisie jest obowiązkowy dla każdego rolnika. Spis odbywa się przez Internet lub poprzez wywiad telefoniczny. Pracę w terenie rozpoczęli również rachmistrze spisowi z zachowaniem wymogów sanitarnych. Dla rolników, którzy nie mają możliwości spisać się samodzielnie został uruchomiony punkt spisowy w Gminnym Biurze Spisowym.
  Szczegóły na naszej stronie i parafialnym Facebooku.