Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

28.06-04.07.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Prałkowce

 1. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte będą sprawowane o godzinie 08.00 i 18.00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 2. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych o godzinie 17.30.
 3. W środę zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Zbaraskiej.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godziny 10.00 odwiedzimy chorych. Okazja do spowiedzi będzie od godziny 17.30.
 5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzienie 08.00.
 6. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 7. Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika Któż jak Bóg. Zachęcamy do nabycia u ministrantów na placu kościelnym lub w zakrystii.
 8.  Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Jakub Bogumił Koroński z parafii tutejszej oraz Barbara Świętyniowska z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Hermanowicach – zapowiedź I.

10. Przypominamy, że wciąż trwa epidemia i jesteśmy narażeni są na zakażenie. Czas wakacji i urlopów może skutkować osłabieniem czujności w konsekwentnym stosowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego. Dlatego dla dobra własnego i innych  zachęcamy do przestrzegania zaleceń sanitarnych w czasie wakacji, a szczególnie prosimy o zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw w kościele.

11. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich dniach, w wielu miejscowościach  naszej Archidiecezji doszło do powodzi i niektóre rodziny poniosły dotkliwe straty. W związku z tym w przyszłą niedzielę 05 lipca odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.

Ogłoszenia duszpasterskie – Kruhele

 1. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św.: (Kruhel Mały o godz. 19.00); (Kruhel Wielki o godz. 19.00). Ofiary złożone w tym dniu na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 2.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godziny 09.00 odwiedzimy chorych.
 3. W piątek Kruhel Mały: Msza święta o godzinie 19.00. Przed Mszą świętą będzie okazja do spowiedzi. Kruhel Wielki: Msza święta o godzinie19.00. Przed Mszą świętą będzie okazja do spowiedzi.
 4. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 5. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Jakub Bogumił Koroński z parafii tutejszej oraz Barbara Świętyniowska z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Hermanowicach – zapowiedź I.
 6. Przypominamy, że wciąż trwa epidemia i jesteśmy narażeni są na zakażenie. Czas wakacji i urlopów może skutkować osłabieniem czujności w konsekwentnym stosowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego. Dlatego dla dobra własnego i innych  zachęcamy do przestrzegania zaleceń sanitarnych w czasie wakacji, a szczególnie prosimy o zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw w kościele.
 7. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich dniach, w wielu miejscowościach  naszej Archidiecezji doszło do powodzi i niektóre rodziny poniosły dotkliwe straty. W związku z tym w przyszłą niedzielę 05 lipca odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.