Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

14.06-20.06.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Prałkowce

 1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Do czwartku włącznie po Mszy św. procesja eucharystyczna połączona z nabożeństwem czerwcowym. Zachęcamy do licznego udziału. Dziś procesja po nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 17.30.
 2. W poniedziałek po procesji eucharystycznej odbędzie się kolejne spotkanie WSZYSTKICH ministrantów naszej parafii.
 3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
 4. We środę do nabożeństwa czerwcowego dołączymy nowennę ku czci Matki Bożej Zbaraskiej.
 5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Od piątku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie znowu sprawowane o godzinie 17.30.
 8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 9. Dokładnie dziś ks. Czesław Suława świętuje 50 lecie kapłaństwa. Polecam go waszej modlitewnej pamięci. Był proboszczem naszej parafii od 1 sierpnia 2001 do 05 sierpnia 2006 roku.
 10. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa i w jakikolwiek sposób zaangażowali się organizację procesji. Jest to piękne i ważne świadectwo Waszej wiary w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii.

 

Ogłoszenia duszpasterskie – Kruhele

 1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W kościele parafialnym w Prałkowcach do czwartku włącznie procesja eucharystyczne po Mszy św. o godzinie 18.00.
 2. W poniedziałek po procesji eucharystycznej odbędzie się kolejne spotkanie WSZYSTKICH ministrantów naszej parafii.
 3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
 4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. (Kruhel Mały o godz. 19.00); (Kruhel Wielki o godz. 19.00) procesja a po niej  poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
 5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 7. Dokładnie dziś ks. Czesław Suława świętuje 50 lecie kapłaństwa. Polecam go waszej modlitewnej pamięci. Był proboszczem naszej parafii od 1 sierpnia 2001 do 05 sierpnia 2006 roku.
 8. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa i w jakikolwiek sposób zaangażowali się organizację procesji. Jest to ważne świadectwo Waszej wiary w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii.