Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

17.05-23.05.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Prałkowce

 1. Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji o godz. 08.00 zostanie odprawiona dziękczynna Msza św. z prośbą o jego opiekę nad nami, Kościołem i całą Ojczyzną. Po tej Mszy świętej rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Zakończy się nabożeństwem majowym o godzinie 17.30. Zachęcany do nawiedzenia kościoła i prywatnej modlitwy w ciągu całego dnia.
 2. W środę rocznica święceń biskupich ks. bp. Stanisława Jamrozka, a w czwartek rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. W tych dniach pamiętajmy o modlitwie za naszych pasterzy.
 3. W środę zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Zbaraskiej która będzie  połączona z nabożeństwem majowym.
 4. W piątek podczas nabożeństwa majowego rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 6. Również w przyszłą niedzielę (24 maja) po Mszy św. o godzinie 10.30 ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 7. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc misjom. Chodzi o sprzęt RTV i AGD, np. pralki, lodówki, odkurzacze, telewizory, komputery, dekodery, komórki, drukarki, monitory, itp. Ten sprzęt można przywozić do 27 maja włącznie i składać w wyznaczonym miejscu na parkingu przy kościele.
 8. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na parafie potrzebujące pomocy.

 

Ogłoszenia duszpasterskie - Kruhele

 1. Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji w kościele parafialnym w Prałkowcach o godz. 08.00 zostanie odprawiona dziękczynna Msza św. z prośbą o jego opiekę nad nami, Kościołem i całą Ojczyzną. Po tej Mszy świętej rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Zakończy się nabożeństwem majowym o godzinie 17.30. Zachęcany do nawiedzenia kościoła i prywatnej modlitwy w ciągu całego dnia.
 2. W środę rocznica święceń biskupich ks. bp. Stanisława Jamrozka, a w czwartek rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. W tych dniach pamiętajmy o modlitwie za naszych pasterzy.
 3. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 4. Również w przyszłą niedzielę (24 maja) po Mszy św. o godzinie 10.30 w kościele parafialnym w Prałkowcach ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 5. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na parafie potrzebujące pomocy.
 6. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc misjom. Chodzi o sprzęt RTV i AGD, np. pralki, lodówki, odkurzacze, telewizory, komputery, dekodery, komórki, drukarki, monitory, itp. Ten sprzęt można przywozić do 27 maja włącznie i składać w wyznaczonym miejscu na parkingu przy kościele PARAFIALNYM.