Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

12.04-18.04.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Prałkowce

  1. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie do godnego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w naszym kościele. Serdecznie dziękuję S. Ewie za przygotowanie grobu Pana Jezusa i wszystkiego co potrzebne było do sprawowania liturgii. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty i urządzenie Bożego grobu. Nie mniej serdecznie dziękuję S. Marii naszej organistce, ministrantom i wszystkim którzy czytali słowo Boże, śpiewali psalmy.
  2. Przypominam, że w dzień Wielkanocy nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00.
  3. W poniedziałek drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane o godzinie 08.00 i 10.30. Nie będzie wieczornej Mszy świętej o godzinie 18.00.
  4. W tym tygodniu codziennie po wieczornej Mszy świętej będzie odprawiana nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia. Jutro ta nowenna będzie po Mszy św. o godzinie 08.00.
  5. Przyszła niedziela jest Świętem Bożego Miłosierdzia, dlatego o godzinie 15.00 będzie sprawowane specjalne nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do duchowej łączności przez transmisję  internetową.
  6. Skarbonki z jałmużną postną należy przynieść w najbliższym czasie do kościoła.
  7.  

Ogłoszenia duszpasterskie – Kruhele

  1. W poniedziałek drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane: Kruhel Mały: godzina 09.15, Kruhel Wielki: godzina 11.00
  2. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Bożego Miłosierdzia, dlatego w Prałkowcach o godzinie 15.00 będzie sprawowane specjalne nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.
  3. Skarbonki z jałmużną postną należy przynieść w najbliższym czasie do kościoła parafialnego.