Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

08.03-14.03.2020

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Prałkowce

 1. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc misjom.
 2. Przypominamy, że w każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali sprawowane jest o godzinie 16.00. Ofiary zbierane podczas tego nabożeństwa przeznaczone są na kwiaty i urządzenie ciemnicy i Bożego Grobu.
 3. W czwartki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, w piątki dla wszystkich o 17.00, a w sobotę dla młodzieży o 16.30.
 4. Przypominamy wszystkim którzy się zapisali na film Najświętsze Serce Jezusa, że zostanie  on wyświetlony jutro w kinie Centrum przy ul. Dworskiego o godzinie 19.00.
 5. We wtorek po Mszy św. rozpocznie się nowenna przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP.
 6. Informujemy, że w zakrystii można nabyć przygotowane przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej baranki wielkanocne z cukru w cenie 6 zł oraz świece wielkanocne w cenie 8 zł. Dochód z tego przeznaczony jest na cele statutowe Caritas.
 7. Na stoliku pod chórem znajduje się czasopismo „Miłujcie się”. Można bezpłatnie zabrać do domu i zapoznać się z wieloma ciekawymi artykułami.
 8. Ojcowie Karmelici zapraszają do udziału w Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się 20 kwietnia br. Zapisy w klasztorze do 5 kwietnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się Krzysztof Paweł Śpiewak z parafii tutejszej oraz Joanna Aleksandra Żywiec z parafii pw. Nawiedzenia NMP w Krośnie, zapowiedź II.

 

Ogłoszenia duszpasterskie – Kruhele

 1. Przypominamy, że dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc misjom.
 2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali sprawowane jest:
  Kruhel Mały o godzinie 08.45,
  Kruhel Wielki
  o godzinie 10.30.
 3. W piątki Droga Krzyżowa:
  Kruhel Mały o godzinie 17.00,
  Kruhel Wielki
  o godzinie 18.30.
 4. Informujemy, że w zakrystii od przyszłej niedzieli będzie można nabyć przygotowane przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej baranki wielkanocne z cukru w cenie 6 zł oraz świece wielkanocne w cenie 8 zł.  Dochód z tego przeznaczony jest na cele statutowe Caritas.
 5. Ojcowie Karmelici zapraszają do udziału w Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się 20 kwietnia br. Zapisy w klasztorze do 5 kwietnia.
 6. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się Krzysztof Paweł Śpiewak z parafii tutejszej oraz Joanna Aleksandra Żywiec z parafii pw. Nawiedzenia NMP w Krośnie, zapowiedź II.