Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

02.10-08.10.2022

Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.

2. Także dzisiaj na Mszę św. o godzinie 10.30 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne
z rodzicami. Podczas Mszy św. będą miały poświęcone różańce.

3. Dziś składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

4. Trwa miesiąc nabożeństw różańcowych, które będą codziennie odprawiane w Prałkowcach o godz. 17.30., na Kruhelu Małym w niedzielę pól godz. przed Mszą św., o godz. 8.45 a w każdą środę o godz. 17.30., na Kruhelu Wielkim w niedzielę o godz. 10.30.,a w każdy czwartek o godz. 17.30 począwszy od października. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w nabożeństwie w kościele zachęcamy do odmawiania różańca z całą rodziną w domu.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca; w I czwartek pamiętamy w modlitwie za kapłanów i o liczne powołania kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy także w modlitwie o służbie ołtarza – ministrantach, a także o nowo powstałej scholi i ich opiekunach. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. W I piątek odwiedziny chorych od godz; 9.00. Na Kruhelu Małym różaniec o godz. 17.30, następnie Msza św., na Kruhelu Wielkim różaniec o godz. 18.30, następnie Msza św.

6. Spowiedź w kościele parafialnym od godz; 17.00.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek, aby wspomóc Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8.W najbliższy wtorek różaniec św., połączony z nabożeństwem do św. Michała Archanioła, a w środę z Nowenną do Pani Zbaraskiej.

9.Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

- wt. – św. Franciszka z Asyżu,

- śr. – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

- pt. – NMP Różańcowej,

10.W dalszym ciągu poszukujemy organisty. Proszę o modlitwę w tej intencji.

Wszystkim obchodzącym imieniny w tym tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i ich świętych Patronów.