Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

01.05-07.05.2022

Ogłoszenia

Ogłoszenia

 1. Dziś rozpoczynają się nabożeństwa majowe które będą sprawowane w kościele parafialnym codziennie o godzinie 17:30, oraz Kruhel Mały: w każdą niedzielę o godzinie 08.45 i w każdą środę o godzinie 18.00. Kruhel Wielki: w każdą niedzielę o godzinie 10.30 i w każdy czwartek o godzinie 18.00.
 2.  Jutro druga rocznica święceń biskupich ks. bp. Krzysztofa Chudzio. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 3. We wtorek będziemy świętować Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny a także Archidiecezji Przemyskiej. Msze święte będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę. Tego dnia na Kruhelu Wielkim odpust – Msza św.  o godzinie 11.00.
 4. We wtorek w Prałkowcach nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła z racji pierwszego wtorku miesiąca będzie połączone z Nabożeństwem Majowym.
 5. W środę o godzinie 18.45 w kościele parafialnym w Prałkowcach odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej oraz ich rodziców.
 6. W czwartek o godzinie 18.45 w kościele parafialnym w Prałkowcach odbędzie się spotkanie dla dzieci które w bieżącym roku będą świętować rocznicę swojej Komunii świętej.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek od godziny 09.00 odwiedzimy chorych. W kościele parafialnym od godziny 17.00 będzie okazja do spowiedzi.
  Kruhel Mały: Msza św. o godzinie 18.00 a po niej nabożeństwo. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.
  Kruhel Wielki: Msza św. o godzinie 18.30 a po niej nabożeństwo. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.
 8. W sobotę tak jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. O godzinie 17.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i nabożeństwo majowe.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godzinie 12.00 grupa 26 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Dzieci oraz ich rodziców polecamy modlitewnej pamięci całej wspólnoty parafialnej.
 10. Również w przyszłą niedzielę dzień imienin ks. bp. Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otoczmy naszą modlitwą.
 11. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby Archidiecezji.
 12.  Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika Któż jak Bóg.. Zachęcamy do nabycia.
 13.  Osoby które zapisały się na pielgrzymkę do Wilna proszone są o wpłacenie w najbliższym czasie zaliczki w kwocie 200 złotych.