Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

02.01-08.01.2022

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie        

  1. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – według tradycyjnej nazwy: Trzech Króli. Msze święte o godzinie 08.00; 10.30; 11.45; 17.00 oraz na Kruhelach o stałej porze.
  1. Po Mszy św. błogosławieństwo kadzidła i kredy. Kadzidło przygotują nasze Siostry Służebniczki i będzie je można nabyć za dobrowolną ofiarę która zostanie przeznaczona na misje prowadzone przez Siostry w Afryce.
  2. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Od godziny 09.00 odwiedziny chorych. We wszystkich kościołach od godziny 16.30 będzie okazja do spowiedzi i o 17.00 Msza św.
  3. Jak już wiadomo, w bieżącym roku ze względu na panującą nadal pandemię w ramach wizyty duszpasterskiej odwiedzimy te rodziny do których zostaniemy zaproszeni. Zaproszenia można składać jeszcze dziś w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy świętować Uroczystość Chrztu Pańskiego.
  5. Również w przyszłą niedzielę o godzinie 11.45 zostanie odprawiona w Prałkowcach dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej oraz dla ich rodziców.
  6. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu, a w czwartek na misje.
  7. Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika Któż jak Bóg. Zachęcamy do nabycia u ministrantów na placu kościelnym lub w zakrystii. Cena 1 egzemplarza 9 zł.