Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

28.11-04.12.2021

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziś rozpoczynamy nowy rok duszpasterski który będzie przeżywany pod hasłem: Posłani w pokoju Chrystusa.
 2. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel będzie sprawowana o godzinie 17.00 Msza święta o Matce Bożej, zwana roratnią. Wszystkich zachęcamy do udziału w roratach. Prosimy o przychodzenie z lampionami.
 3. Jutro rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W dni powszednie będzie po wieczornej Mszy świętej a w niedzielę o godzinie 16.30.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W piątek od godziny 09.00 odwiedzimy chorych. Okazja do spowiedzi będzie od godziny 16.00.
 6. Pierwsza sobota jest dniem w którym czcimy Niepokalane Serce Maryi. Adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i nowenna ku czci Niepokalanej rozpocznie się o godzinie 16.00.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 08.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Również w przyszłą niedzielę o godzinie 11.45 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej oraz dla ich rodziców. Podczas tej Mszy św. odbędzie się poświęcenie medalików.
 9. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 10. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Z tej okazji po każdej Mszy świętej, odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 11. Od dziś w zakrystii można nabyć opłatki za dobrowolną ofiarę i świece na stół wigilijny przygotowane przez Caritas. Caritas prosi aby złożyć z tej okazji ofiarę nie mniejszą niż 7 zł. Są również kalendarze dla rolników. Cena 25 zł.
 12. Proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Przemyślu informuje, że katechezy przedmałżeńskie będą głoszone od 1 grudnia br. w sali katechetycznej przy plebani w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19.00.

Kruhele

 1. Kruhel Mały: W każdą środę o godzinie 17.00 będzie sprawowana Msza święta o Matce Bożej, zwana roratnią. Wszystkich zachęcamy do udziału w roratach.
  Kruhel Wielki: W każdy czwartek o godzinie 17.00 będzie sprawowana Msza święta o Matce Bożej, zwana roratnią. Wszystkich zachęcamy do udziału w roratach.
 2. Najbliższy piątek będzie I piątkiem miesiąca.
  Kruhel Mały: Msza św. o godzinie 17.00, a przed nią będzie okazja do spowiedzi.
  Kruhel Wielki: Msza św. o godzinie 18.00, a przed nią będzie okazja do spowiedzi.
 3. Od dziś w zakrystii można nabyć opłatki za dobrowolną ofiarę i świece na stół wigilijny przygotowane przez Caritas. Caritas prosi aby złożyć z tej okazji ofiarę nie mniejszą niż 7 zł.