Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

24.10-30.10.2021

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym roku jest on obchodzony pod hasłem: Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy.  W czasie tego tygodnia będziemy modlić się za misje i wspomagać pracujących na misjach. Pamiętajmy w ciągu całego tygodnia w modlitwie o wielkim dziele ewangelizacyjnym Kościoła oraz o misjonarzach: kapłanach, siostrach zakonnych a także osobach świeckich posługujących w krajach misyjnych. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na misje.
  2. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.30 zakończenie nabożeństw różańcowych. Zachęcamy tych którzy w tym roku jeszcze ani raz nie uczestniczyli w nabożeństwie różańcowym, do znalezienia czasu w najbliższym tygodniu i wzięcia udziału we wspólnej modlitwie.
  3. Przypominamy, że zmiana czasu z letniego na zimowy przypada na noc z 30 na 31 października, czyli w nocy z najbliższej soboty na niedzielę. Zegarki trzeba cofnąć o godzinę.
  4. Przypominamy, że kartki z wypominkami można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Od stycznia 2022 roku w ramach funduszu sołeckiego w świetlicy wiejskiej będą organizowane bezpłatne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z Prałkowiec. Treningi będą odbywały się w poniedziałki o godz. 17.00 i 18.00. Realizatorem projektu będzie szkoła tańca AZ z Przemyśla. Zainteresowane osoby prosimy o zapisy u pań Bożeny Kubas i Barbary Wielgosz".