Michalici

Życzenia naszych Księży dla Parafian

11-04-2020

facebook twitter
Radujemy sie wszyscy ze Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa. Przyjmijcie zatem również radość od naszych duszpasterzy.

Głosimy wam Dobrą Nowinę o obietnicy danej ojcom: że Bóg spełnił ją wobec nas, jako ich dzieci, wskrzesiwszy Jezusa  /Dz 13, 32-33/

Drodzy Parafianie!

Oto dzień, który Pan uczynił (Ps 118).

Po dniach Wielkiego Tygodnia przychodzi ten dzień - radosny i wspaniały, dzień w którym Kościół woła: Chrystus zmartwychwstał!

Niech Zmartwychwstały Pan na wszystkich drogach Waszego życia, obdarza każdego dnia radością i umacnia nadzieją płynącą z faktu, że przez swoje zmartwychwstanie otworzył nam dostęp do nowego życia, dał nam siłę do pokonywania własnych słabości i uczestnictwo w swojej łasce.

Niech w waszych sercach, rodzinach, wśród wszystkich waszych bliskich przez te świąteczne przeżycia rozpali się nowy entuzjazm wiary, nadziei i chęci życia oraz wzajemnej miłości. Zmartwychwstały Chrystus niech błogosławi wszystkim waszym dobrym zamiarom, waszej pracy oraz trosce o dobro i przyszłość rodziny.

W tym roku, gdy nie możemy razem w kościele przeżywać Świąt Wielkanocnych, w szczególny sposób zapewniamy o naszej duchowej bliskości i modlitewnej pamięci, zwłaszcza podczas Mszy świętej  rezurekcyjnej sprawowanej w intencji wszystkich parafian.

Ks. Tadeusz Musz

Ks. Krzysztof Surma

Ks. Kazimierz Szydło

Prałkowce – Wielkanoc 2020